Město Plzeň ocenilo úspěšné mladé plavce
Vedení města Plzně přijalo na radnici úspěšné sportovce z Plaveckého klubu Slávia VŠ Plzeň. Radní Tomáš Morávek a Tomáš Kotora, který je zároveň předsedou klubu, jim předali ocenění za výkony na uplynulém Mistrovství ČR juniorů a kategorie U22, které se konalo na konci května 2026 v Ústí nad Labem. (foto: M. Pecuch, 10.6.2026)