Plzeň ocenila pedagogy, zaměstnance i podporovatele škol
Na plzeňské radnici se v úterý 23. června 2026 uskutečnil již 11. ročník slavnostního předávání ocenění za významnou činnost a mimořádné počiny v oblasti základního a mateřského školství. Město Plzeň každoročně oceňuje pedagogy, nepedagogické pracovníky, mecenáše i osobnosti, které svým dlouhodobým či jednorázovým působením významně přispívají k rozvoji vzdělávání ve městě. Ceny předal primátor Roman Zarzycký a náměstkyně pro oblast školství a cestovního ruchu Lucie Kantorová. (foto: M. Pecuch, 23.6.2026)