Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Pohár velitele strážníků získal tým policistů
Přečíst článek nahlas

Pohár velitele strážníků získal tým policistů

240305_Mestska_policie_fotbal_2

Zdroj fotografií: Městská policie Plzeň

Hala Lokomotiva Plzeň se ve čtvrtek 29. února 2024 stala dějištěm 10. ročníku turnaje ve futsalu O pohár velitele Městské policie Plzeň. Turnaj tradičně pořádá právě městská policie. Síly a schopnosti ovládnout míč mezi sebou změřily týmy sestavené ze zaměstnanců integrovaného záchranného sboru, kteří hrdě reprezentovali svou jednotlivou složku. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 týmů, a to z Městské policie Plzeň, Policie ČR, zdravotnické záchranné služby, hasičů, vězeňské služby z borské věznice a Obvodní oddělení PČR – Sušice.

240305_Mestska_policie_fotbal_3

Účastníky přivítal velitel strážníků Petr Nováček, který soutěžícím popřál, aby si turnaj užili. Na akci se rovněž přišel podívat Tomáš Morávek, radní pro oblast podpory sportu, mládeže a tělovýchovy. „Jsem rád, že si mohou zaměstnanci složek IZS zahrát takový přátelský turnaj, protože zejména pro ně je to úleva od jejich běžné práce, kterou mají jinak velmi náročnou a mají tak šanci se trošku odreagovat. Já jakožto radní pro sport velmi podporuji veškeré sportovní aktivity nejen u dětí, ale také u dospělých a v tomto případě i u zaměstnanců složek IZS,“ uvedl radní.

240305_Mestska_policie_fotbal_1

O napínavé chvilky v zápasech nebyla nouze, bojovalo se do posledních minut. Na první příčce se umístil tým Policie ČR, druhé místo obsadili hasiči a na třetím místě skončil tým vězeňské služby.

Editace textu: Barbora Hájková

Zveřejněno: 5. 3. 2024, Martin Pecuch