Vyhledávání
Články:
Na hledaný dotaz "" bylo nalezeno 11380 záznamů.
Plzeň převzala symbolickou vládu nad evropskou kulturou
Z Bruselu přivezla plaketu s titulem Evropské hlavní město kultury 2015 a Cenou Meliny Mercouri eurokomisařka pro spravedlnost, ochranu spotřebitelů a otázky rovnosti pohlaví Věra Jourová.
Novou techniku darovalo město profesionálním hasičům
Nové technické vybavení převzali plzeňští profesionální hasiči od města, které jim v uplynulém roce darovalo částku 2,8 milionu korun.
Zahájení v belgickém Monsu sledovalo na sto tisíc diváků
Na sto tisíc návštěvníků přilákalo zahájení projektu Evropské hlavní město kultury v belgickém Monsu, který je v roce 2015 vedle Plzně druhým městem s touto evropskou značkou.
Výstava Mnichov – zářící metropole umění 1870 - 1918 Západočeské galerie v Plzni je jedním z hlavních bodů projektu Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015.
Překvapením během obnovy lusthausu byl nález záklopových malovaných stropů
Nadační fond západočeských olympioniků pomáhá bývalým sportovcům
Primátor Martin Zrzavecký a radní Michal Dvořák se setkali se zástupci Nadačního fondu západočeských olympioniků
Sobotní večer v Měšťanské besedě patřil reprezentačnímu plesu města
Kromě ojedinělých světelných zážitků se návštěvníci plesu těšili z videomappingové show a několika originálních tanečních vystoupení. Hlavním hostem večera byl plzeňský rodák Karel Gott, kterému patřil pětačtyřicetiminutový blok programu.
Trpaskop, štěkafon v původní Trnkově skříni, mluvící velryba nebo sloni tančící rockenroll, k tomu možnost jezdit na tříkolce a snažit se dohonit animovaného kocoura.
Koncentrace největších fotbalových talentů na jednom místě a jejich výchova v jedné z klíčových fází kariéry za dohledu špičkových odborníků a v odpovídajících podmínkách.
Vzpomínka na Bedřicha Smetanu se stala prologem festivalu Smetanovské dny
Vzpomínkové setkání doplnilo krátké, literárně dramatické pojednání ze života Bedřicha Smetany v podání divadelního uskupení PoDiv a vystoupení pěvkyně Divadla Josefa Kajetána Tyla Ivany Šakové...
V závěru setkání se prezident podepsal do pamětní knihy, obdržel od primátora jako dárek bílá vína z Bohemia Sektu, dřevěnou loutku, půllitr s vybroušeným znakem města i šál se symbolikou Plzně jako Evropského hlavního města kultury.
Karel Mach dosud působil jako její inspekční strážník a u městské policie pracuje 22 let.
Na setkání s primátorem Zrzaveckým, náměstkem Baxou a ředitelem Plzně 2015 Suchánkem vyjádřil mimo jiné zájem posílit spolupráci a vztahy mezi palestinskými a českými městy.
Pietního aktu se zúčastnili nejen zástupci města, ale také Plzeňského kraje, Západočeské univerzity v Plzni, policie, občanských sdružení, spolků i další.
Elektronická úřední deska:
Na hledaný dotaz „“ bylo nalezeno 0 vývěsů.
Životní situace:
Na hledaný dotaz „“ bylo nalezeno 0 životních situací.